46-112 Świerczów, ul. Brzeska 4A
Tel: 077 - 419 92 30
GSM: 0 604 912 247
 
 
 
 
   
Aktualności
Aktualizacja Galerii

Galeria zdjęć została zaktualizowana. Zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami naszych produktów.

Witamy na nowej stronie internetowej!

Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.

Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Stolarka dzwiowa

Drzwi są elementem stolarki, który powinien oddzielać mieszkańców od zgiełku życia publicznego, izolować od chłodu, chronić przed niepożądanymi osobami i być wizytówką domu, lokalu czy instytucji. Drzwi tworzą pierwsze wrażenie odwiedzających obiekt gości, są elementem często oglądanym i używanym przez mieszkańców czy użytkowników. Dlatego też wybór odpowiednich drzwi zewnętrznych i wewnętrznych jest niezmiernie ważny. Firma DREW-ZBYCH produkująca stolarkę na zamówienie, każdy wyrób traktuje indywidualnie ze względu na swoją niepowtarzalność formy i kształtu.

Kładziemy szczególny nacisk na jakość drewna używanego do produkcji drzwi (klejonka sosnowa lub mahoniowa) ich szczelność (uszczelka na całym obwodzie), jakość wykonania, jak również estetykę i funkcjonalność. Do wykańczania powierzchni drewna używamy lakierów firmy RHENOCOLL we wszystkich wariantach kolorystycznych, zarówno transparentnych jak i kryjących.

Dodatkowe walory estetyczne tworzą ciekawe rozwiązania konstrukcyjne, odpowiednie rozmieszczenie szprosów, zastosowanie zestawów szkła ornamentowego, lustrzanego, wypukłego, witraży, ozdobnych rzeźbień i dodatków takich jak: klamki, gałki, pochwyty, kołatki. Różnorodność wzorów drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych, które można dowolnie modyfikować, umożliwia dokonanie wyboru całkowicie według wymagań Klienta.


FotoFotoFoto
   
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH